מסכי אוויר

מסכי אוויר הם מתקן חשמלי, אשר במבט ראשון, דומים למזגן וממוקמים מעל לדלת הכניסה של החנות או האולם שבו מתבצעת פעולת קירור.
למסך האוויר ישנו מנוע חזק וגם מפוח חזק, שמזרים זרם אוויר שמכוונים מלמעלה כלפי מטה או יונק את האוויר מן האזור או אל האזור שאליו מכוון.
כתוצאה מפעולתו נוצרת הפרדה בין החללים, לדוגמה – בין אזור שמחוץ לבית העסק לבין סביבה שבתוך בית העסק.
הסוגים השונים של מסכי אוויר נבדלים זה מזה בעוצמה ובשטח הכיסוי .
בפעולתו – מונע את "בריחת האוויר" הממוזג / מחומם מצד אחד, ומצד שני מונע כניסת אוויר בעל גורמים לא רצויים כגון אבק, פיח, חרקים או אוויר מזוהם.
מסך אוויר יכול לסייע גם ביצירת הפרדה בין אזור בו מעשנים לאזור ללא עישון
בכל מקרה מומץ להיוועץ עם מומחה כדי להתאים את מסך האוויר המתאים ביותר עבורך.

  • מתקינים למסכי אוויר / מתקיני מסכי אוויר
    – מתקין מסך אוויר במרכז ובשרון – טכנאי מזגנים בעלי רישיון חשמלאי – בעלי הסמכה לעבודה בגובה, מפיצים מורשים למזגנים מומלצים ובעלי ניסיון וידע שנותנים שרות לתושבי השרון והמרכז.

מסך אוויר לחנויות

זרימת האוויר יוצרת מעין ווילון הפרדה ששומר את טמפרטורת האוויר ללא השפעה של הסביבה שמחוץ לאזור הממוזג.
מזגן שפועל בסביבה שאיננה אטומה וסגורה מתאמץ וכתוצאה מכך צורך יותר חשמל ובכך שנוצרת הפרדה – וילון האוויר דואג שפעולת המזגן תהיה יעילה יותר וחסכונית.
הדבר חשוב לאור העובדה שבתי עסק משאירים את פתח הכניסה שלהם פתוח למעבר לקוחות, עובדים, ספקים שנכנסים ויוצאים בכל רגע ורגע.
פתרון המיסוך שאותו הזכרנו מאפשר שמירה של אוויר קר בפנים, בלי שאוויר חם מבחוץ יכנס פנימה.
שימוש באותם מסכי אוויר בלתי נראים אך יעילים חוסך בשני היבטים – גם מאריך את חייו של המזגן (או מערכת המיזוג) וגם חוסך בהוצאות החשמל ובתשלום החשמל התקופתי.

מסכי אוויר תעשייתים

מלבד חנויות שזקוקים מאד למסכי אוויר, גם במפעלים גדולים, מחסנים שיש בהם פעילות מאומצת, פריקה וטעינה, ייצור, תנועה של פועלים, מלגזות וכדומה זקוקים למסכי אוויר.
ניתן למצוא מסכי אוויר המיועדים לחנויות או מסכי אוויר תעשייתיים שמצוידים במנוח חזק יותר ומיועדים גם לפתחים גדולים יותר.

התקנת מסכי אוויר

התקנה של מסך אוויר היא קלה כי יחד עם המכשיר מסופקת פלטה לתלייה שמורכבת על הקיר מעל הדלת ועליה מלבישים את מסך האוויר / וילון האוויר.
ניתן להזמין מסכי אוויר עם חימום.
מסכי האוויר מגיעים עם שלט רחוק להפעלה קלה ומהירה.
יש לדאוג כי כל רוחב הפתח יהיה מכוסה ע"י מסך האוויר.
בחירת מסך אוויר נכון, התקנתו ותפעולו, תמיכה מקצועית ונסיון של שנים בתחום יעשו פלאים הן בשמירת הטמפרטורה במקום הרצוי והן שמירה וחסכון תקציבי להוצאות החימום והקירור של העסק, החנות, האולם או המפעל.
צרו איתנו קשר עוד היום, ונשמח לייעץ ולעמוד לרשותכם לאורך כל תהליך התקנת מסך האוויר.